Kod: 40.07.720

1000 ML

İÇERİK

%10 a/h Benzalkonyum klorür, esans ve yardımcı maddeler içerir. Çocuklardan, gıda ve Hayvan yemlerinden uzak tutunuz. 25ºC'nin altındaki oda sıcaklığında, orjinal ambalajında, ağzı kapalı ve ışıktan koruyarak saklayınız.                                                                                                                                        

Zefiran Konsantre Çözelti
katyonik yapıda bir katerner amonyum bileşiği içerir, surfaktan özelliğiyle yüzeye kuvvetle bağlanan, konsantre, hoş kokulu bir tıbbi alet dezenfektanıdır.

Kullanım alanı

Zefiran, seyreltildikten sonra suyla temizlenebilen basit alet yüzeylerinin dezenfeksiyonunda, aletlerin ön temizliğinde, plastik, cam, seramik, porselen, malzemelerin ve her türlü yıkanabilir alet yüzeyinin temizlik ve dezenfeksiyonunda kullanılır. Kritik olmayan aletlerin ve yüzeylerinin ön temizliğinde, dezenfeksiyon, sterilizasyon öncesi temizliğinde kullanılır. Alkol, fenol, aldehit ve türevlerini içermez. Paslanmayı önlemek için çözeltiye %0.1 oranında  sodyum nitrit eklenebilir. Çözelti üç günde bir olarak yenilenir. Kullanım sıklığına bağlı olarak veya görünür kirliliğin artışı durumunda daha sık yenilenebilir.

" Sayın ziyaretçimiz ürüne ait bilgiler firmanın prospektüsünden,kutu üzerinde yazanlardan alınmıştır.

Firmamız kullanım yeri,kullanım şekli,kullanım miktarları ile ilgili sorumlu,yönlendirici değildir."

Ürünü satın alabileceğim yerler veya daha detaylı bilgi için


:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.