Petag Esbilac Yavru Köpek Süt Tozu ve Likit Süt
 

Petag KMR toz kedi sütü, yavru kediler için toz süt ikamesi, tamamen doğal olarak koruyucu madde olmadan Amerika’da üretilmiştir. Petag KMR yavru kediler için toz süt, annesi olmayan, annesi tarafından dışlanmış veya annesi tarafından emzirildiği halde beslenme takviyesine ihtiyacı olan yavru kediler için bir komple besin kaynağıdır. Aynı zamanda büyüme çağındaki yavru kedilere ve strese girmiş veya yüksek sindirilebilir besin kaynağına ihtiyacı olan yetişkin kedilere için de tavsiye edilir.
Petag KMR yavru kediler için toz süt, düzgün gelişme ve büyüme için gerekli olan vitamin ve minerallerle kuvvetlendirilmiş komple besin kaynağıdır.
Petag KMR toz sütün hayat kurtaran formülü, anne sütündeki protein ve enerji miktarları model alınarak hazırlanmıştır. Aynı zamanda taurin de içerir.
Petag KMR yavru kedi sütünün tadı oldukça lezzetlidir, hazmı kolaydır ve tamamen sterildir. Tüketime hazır ve karışım gerektirmeyen bir mama formülüdür.
Petag KMR yavru kedi sütü, ayrıca ameliyat sonrası ve iyileşme nekahat dönemleri için ideal bir besin takviyesidir.

" Sayın ziyaretçimiz ürüne ait bilgiler firmanın prospektüsünden,kutu üzerinde yazanlardan alınmıştır.Firmamız kullanım yeri,kullanım şekli,kullanım miktarları ile ilgili sorumlu,yönlendirici değildir."

Ürünü satın alabileceğim yerler veya daha detaylı bilgi için


:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.