Kedi ve Köpekler İçin Eklem Güçlendirici Cosequin Artık Türkiye'de.

Dünyanın tercih ettiği Cosequin taste, kedi ve köpeklerin eklem sorunlarını gidermeye yönelik, literatürlere girmiş bir üründür.        Kedi , Köpek eklem koruyucu olarak, içeriğindeki Glukozamin %99 'un üzerinde Kondroitin %100 saflıktadır.Tüm bunlara ilave Hidrolize kollajen tip II , Cosequin'i eşsiz kılmaktadır.   Cosequin'i ırksal yatkınlığı olan büyüyen köpeklere , yetişkin ve yaşlı kedi,köpeklere kesinlikle öneririz.


At Eklem Destekleyici Cosequin® Powder Türkiye'de

Etkinliği ve içeriğinin güvenilirliği ile Dünya çapında bilinen At eklem koruyucu Cosequin ®  concantrated powder ' ı veteriner hekiminizden isteyiniz. Çünkü " Sağlıklı eklemler şans değildir."  At eklem sağlığı koruyucu Cosequin 700 gr.lık ambalajdadır. Bu boy kutudan 212 ölçek çıkmaktadır.İçinde  plastik ölçek vardır.Bu boy ambalaj 300-600 kg arası bir at için başlangıç kürü dahil optimal yanıtı görünceye kadar geçen kullanım süresi için uygundur.  Ürün hakkında daha detaylı bilgiye site...


Kitty kedi kumunu denediniz mi?

Kitty Bentonit içerikli bir kumdur. 5 lt. , 6 lt. , 10 lt. ve 15 lt.lik paketlerde satışa sunulmaktadır. 5 lt.lik paketler bebek pudrası,6 lt.lik paketler çam kokulu, 10 lt.lik paketler sabun ve bebek pudrası kokuludur. 15 lt.lik paket seçenekleri kokusuz,çam,bebek pudrası ve sabun kokuludur. Üründen memnun kalmadığınızda, ürünün 1/3 ünden daha azı kullanıldı ise paranız iade edilir.


One Way Yeni Ambalajında

Kedilerde kıl yumağı ( hairball , trichobezoar ) sindirim sistemi için ciddi bir sorundur. Kedilerin temizlenirken yuttuğu tüyleri doğal yöntemle çıkarılmasına yardım eden One way artık yatay ambalajda.... One way malt paste içeriğindeki doğal ürünler, tüp dik konumda iken ayrışabilmektedir.Bu nedenle yatay konumda saklamanızı öneririz. 110 gr.lık tüpte yatay konumda satışa sunulan One way'i kedinize yedirirken parmağınızın ucuna sıkarak vermenizi öneririz.