Erzurum Veteriner Ecza Deposu

Erzurum Veteriner Ecza Deposu

Turunçoğlu Veteriner Ürünleri Veteriner Ecza Deposu işlerinde uzman kadrosuyla ve kaliteli hizmet anlayışıyla Erzurum hizmet veren yüksek deneyime sahip bir firmadır.

Erzurum veteriner ürünleri firmamız;

  • Erzurum Veteriner Ecza Deposu
  • Erzurum Veteriner Sarf
  • Erzurum Kedi Kumu
  • Erzurum Kedi Malt Macunu

konularında hızlı ve yerinde çözümler sunmaktadır.

Veteriner Ecza Deposu hizmetleriyle, uzman kadrosuyla ve kaliteli hizmet anlayışıyla Erzurum bölgesinde hizmet vermektedir. Kurumsal çözümlerimiz ile tanışmak için yapmanız gereken sadece bizi aramak. Firmamız yılların verdiği özgüven ve sektör gücüyle yıllardan bu yana veteriner ürünleri sektöründe hizmet vermektedir.

Veteriner Ecza Deposu Hizmetlerinde Erzurum Öncü Firması Turunçoğlu Veteriner Ürünleri

Turunçoğlu  Veteriner Ürünleri, Erzurum Veteriner Ecza Deposu ülke genelinde tarım bakanlığından ruhsatlı veteriner kliniklerine Erzurum Veteriner Sarf, ilaç  ve aşı malzemelerini toptan olarak satmaktadır. Ayrıca pet shoplara, evcil hayvan mağazalarına da Kitty Erzurum Kedi Kumu, hasta altı bezini, kedi - köpek şampuanlarını, biberonları One Way Malt Paste  satmaktadır. Toptan satışını yaptığımız ürünler içinde veteriner kısa uçlu 2 ml.lik aşı enjektörü, mikroçip ( microchip ), Kitty kedi kumu, Erzurum Kedi Malt Macunu (One way malt paste ( kedi tüy yumakları için malt macunu )), kedi ve köpekler için yakalık, veteriner kliniklerinde kullanmak üzere emilebilir iğneli dikiş ipliği ( sütur iplik , pga açık ismi ile poliglikolik asit veya pgla açık ismi ile poliglikolid laktik asit içeren iplikler ), cilt stapleri ( agraf ). İthal ettiğimiz bazı ürünler ise;

Cosequin eklem güçlendirici , at lar için toz kedi ve köpekler için tablet formda saf içeriğe sahip glukozamin chondroitin sülfat içeriği . Tüy dökülmesine karşı, biotin,çinko ve omega 3 ve 6 yağ asitleri içeren Mirracoat Yavru kediler için likit ve toz süt tozu KMR ve yine yavru köpekler için likit ve toz sütler Esbilac 'dır. Bayiliği yaptığımız Novakim firmasının kulak hastalıklarında kullanılan Oridermyl adındaki ilacı , böbrek rahatsızlıklarında kullanılan İpakitine adındaki tamamlayıcı yem katkısı, pire ve kediler için antiparaziter damla Flevox , İspanya 'dan ithal ettikleri catalysis firmasının Folrex, Diamel, Carminal, Alser, Asbrip, Viüsid, Renalof, Ocoxin, Kalsis adlı ürünlerini de firmamız Tarım bakanlığından ruhsatlı veteriner klinklerine satışını yapmaktadır. ilave olarak Santavet firmasının ürünü Fiproguard pire kene damla ve kedi ve köepk pire ve kenesi için Fipronil etken maddeli sprey formda Fiproguard sprey de stoklarımızda mevcuttur. Ayrıca Bavet, Aniprazol KK , Bayer Seresto tasma ( kedi köepk pire ve kene tasması ). Sarf malzemesi olarak hasta altı bezi, ipel flaster delikli ve yapışkanlı steril serviyet, vetflex benzeri kendinden yapışkanlı bandaj, elastik ve dijital termometre de stoklarımızdadır.  

Erzurum kedi malt macunu satın al. Erzurum kedi malt macunu en ucuz, Erzurum kedi malt en iyisi, Erzurum kedi malt macunu ne kadar verilmeli, Erzurum kedi kumu kabı, Erzurum kedi kumu nedir, Erzurum veteriner malzemeleri, Erzurum veteriner pet malzemeleri, Erzurum veteriner ecza deposu