Düzce Veteriner Sarf

Düzce Veteriner Sarf

Turunçoğlu Veteriner Ürünleri Veteriner Sarf işlerinde uzman kadrosuyla ve kaliteli hizmet anlayışıyla Düzce hizmet veren yüksek deneyime sahip bir firmadır.

Düzce veteriner ürünleri firmamız;

  • Düzce Veteriner Ecza Deposu
  • Düzce Veteriner Sarf
  • Düzce Kedi Kumu
  • Düzce Kedi Malt Macunu

konularında hızlı ve yerinde çözümler sunmaktadır.

Veteriner Sarf hizmetleriyle, uzman kadrosuyla ve kaliteli hizmet anlayışıyla Düzce bölgesinde hizmet vermektedir. Kurumsal çözümlerimiz ile tanışmak için yapmanız gereken sadece bizi aramak. Firmamız yılların verdiği özgüven ve sektör gücüyle yıllardan bu yana veteriner ürünleri sektöründe hizmet vermektedir.

Veteriner Sarf Hizmetlerinde Düzce Öncü Firması Turunçoğlu Veteriner Ürünleri

Turunçoğlu  Veteriner Ürünleri, Düzce Veteriner Ecza Deposu ülke genelinde tarım bakanlığından ruhsatlı veteriner kliniklerine Düzce Veteriner Sarf, ilaç  ve aşı malzemelerini toptan olarak satmaktadır. Ayrıca pet shoplara, evcil hayvan mağazalarına da Kitty Düzce Kedi Kumu, hasta altı bezini, kedi - köpek şampuanlarını, biberonları One Way Malt Paste  satmaktadır. Toptan satışını yaptığımız ürünler içinde veteriner kısa uçlu 2 ml.lik aşı enjektörü, mikroçip ( microchip ), Kitty kedi kumu, Düzce Kedi Malt Macunu (One way malt paste ( kedi tüy yumakları için malt macunu )), kedi ve köpekler için yakalık, veteriner kliniklerinde kullanmak üzere emilebilir iğneli dikiş ipliği ( sütur iplik , pga açık ismi ile poliglikolik asit veya pgla açık ismi ile poliglikolid laktik asit içeren iplikler ), cilt stapleri ( agraf ). İthal ettiğimiz bazı ürünler ise;

Cosequin eklem güçlendirici , at lar için toz kedi ve köpekler için tablet formda saf içeriğe sahip glukozamin chondroitin sülfat içeriği . Tüy dökülmesine karşı, biotin,çinko ve omega 3 ve 6 yağ asitleri içeren Mirracoat Yavru kediler için likit ve toz süt tozu KMR ve yine yavru köpekler için likit ve toz sütler Esbilac 'dır. Bayiliği yaptığımız Novakim firmasının kulak hastalıklarında kullanılan Oridermyl adındaki ilacı , böbrek rahatsızlıklarında kullanılan İpakitine adındaki tamamlayıcı yem katkısı, pire ve kediler için antiparaziter damla Flevox , İspanya 'dan ithal ettikleri catalysis firmasının Folrex, Diamel, Carminal, Alser, Asbrip, Viüsid, Renalof, Ocoxin, Kalsis adlı ürünlerini de firmamız Tarım bakanlığından ruhsatlı veteriner klinklerine satışını yapmaktadır. ilave olarak Santavet firmasının ürünü Fiproguard pire kene damla ve kedi ve köepk pire ve kenesi için Fipronil etken maddeli sprey formda Fiproguard sprey de stoklarımızda mevcuttur. Ayrıca Bavet, Aniprazol KK , Bayer Seresto tasma ( kedi köepk pire ve kene tasması ). Sarf malzemesi olarak hasta altı bezi, ipel flaster delikli ve yapışkanlı steril serviyet, vetflex benzeri kendinden yapışkanlı bandaj, elastik ve dijital termometre de stoklarımızdadır.  

Düzce kedi malt macunu satın al. Düzce kedi malt macunu en ucuz, Düzce kedi malt en iyisi, Düzce kedi malt macunu ne kadar verilmeli, Düzce kedi kumu kabı, Düzce kedi kumu nedir, Düzce veteriner malzemeleri, Düzce veteriner pet malzemeleri, Düzce veteriner ecza deposu