Turunçoğlu Veteriner ve Pet Ürünleri ev hayvanlarının yaşam ve sağlık ihtiyaçlarına yönelik kaliteli, etkili ve güvenilir ürünleri ile veteriner hekimlere ve hayvan sağlığı sektörüne ürün hizmeti veren bir kuruluştur.
 
Şirketimiz 2000 yılından bu güne, hizmet ettiği sektörün ihtiyaçlarını belirler, yurt içinden ve yurt dışından sektöründe lider birçok tanınmış şirketin de distribütörü olarak, hayvan sağlığı için ilaç, dezenfektan ve beslenme ürünlerini tedarik ederek kullanıma sunar.
 
Amacımız ;  Evcil hayvan sahiplerinin hayatlarını,paylaştıkları sadık dostlarının yaşam kalitelerini arttırmaktır.Bunu yaparken veteriner hekimlere teşhis, tedavi, müdahale ve koruma-kontrolde ihtiyaç duydukları ürünleri, hizmet kalitelerini arttırabilecekleri hali ile hızlı ve etkili bir şekilde sunmaktır. Ayrıca, evcil hayvan mağazalarından talep edilen,"veteriner ilaç ve biyolojik madde dışındaki" ürünlerimizi, zamanında ve en üst hizmet anlayışı ile ulaştırmak da hedefimizdir. 

Şirketimiz , hayvan sağlığı ve refahına yönelik ürünlerin reklam ve tanıtımları ile satış ve dağıtımlarını yapmaktan büyük mutluluk duymaktadır.Ürün portföyünüzde ülkemizde satışını yapmak istediğiniz veteriner ilaçları,aşılar,tamamlayıcı gıdalar,yemler,ameliyat malzemeleri,cihazlar,bakım ürünleri var ise bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz.

E-posta adresimiz : info@turuncoglu.com