Adana'da One way kedi malt macunu satan veteriner klinikleri ve evcil hayvan ürünleri satan pet shoplar

Turunçoğlu Veteriner Ürünlerinin kendi markası One way Kedi Malt Macunu  uzman kadrosuyla ve kaliteli hizmet anlayışıyla Adana 'da evcil hayvanların tedavi ve bakımı için hizmet veren veteriner kliniklerine ve evcil hayvan ürünleri satan pet shoplara ürün sevkimiz yapılmaktadır.

Adana 'da veteriner ürünleri satışı yapan firmalar ;

  • Adana 'daki veteriner ecza depoları
  • Adana 'daki Veteriner Sarf malzemeleri satan ıtriyatçılar
  • Adana 'daki Bentonit veya Silica kedi Kumu satan evcil hayvan mağazaları
  • Adana 'da yavru veya yetişkin kedi maması ve kedi Malt Macunu satan pet hoplardan ürünümüz temin edilebilir.

Yukarıda saydığımız firmalar konularında hızlı ve yerinde çözümler sunmaktadır.

Kedi Malt Macunu satan firmalar hizmetleriyle, uzman kadrosuyla ve kaliteli hizmet anlayışıyla Adana bölgesinde hizmet vermektedir. Kurumsal çözümlerimiz ile tanışmak için yapmanız gereken sadece bizi aramak.veya whatsapp hattımızdan bize mesaj göndermektir. Firmamız 2000 yılından bu güne , yılların verdiği özgüven ve sizlerin inancı ile veteriner ürünleri, pet sektöründe hizmet vermektedir.

Kedi Malt Macunu Hizmetlerinde Adana nın öncü markası One way malt paste

Turunçoğlu  Veteriner Ürünleri, Adana 'daki Veteriner Ecza Depolarında ülke genelinde tarım bakanlığından ruhsatlı veteriner kliniklerinde Adana 'da bulunan Veteriner Sarf, ilaç  ve aşı malzemelerini toptan satan yerlere satmaktadır. Ayrıca pet shoplara, evcil hayvan mağazalarına da Kitty , Adana satılan diğer Kedi Kumları ile satılmaktadır.Hasta altı bezini , kedi ve köpekler için çiş pedini, kedi - köpek şampuanlarını, biberonları, One Way Malt Paste ı  satmaktadır. Toptan satışını yaptığımız ürünler içinde veteriner kısa uçlu 2 ml.lik kısa uçlu veteriner aşı enjektörü, mikroçip ( microchip ) , kedi yakalama kepçesi ( kedi ağı ) , kedi sıkıştırma kafesi , kedi yakalama kıskacı , köpek yakalama kıskacı , üflemeli enjektör , blow pipe - üfleme enjektörü , Kitty kedi kumu, Adana ya da satılmaktadır. Kedi Malt Macunu (One way malt paste ) ( kedi tüy yumakları için malt macunu ), kedi ve köpekler için yakalık, veteriner kliniklerinde kullanmak üzere emilebilir iğneli veya iğnesiz dikiş ipliği ( sütur iplik , pga açık ismi ile poliglikolik asit veya pgla açık ismi ile poliglikolid laktik asit içeren iplikler ), cilt stapleri ( agraf ) veteriner sarf depolarına satılmaktadır. İthal ettiğimiz bazı ürünler ise;

Cosequin eklem güçlendirici , at lar için toz formda, kedi ve köpekler için tablet formda saf içeriğe sahip glukozamin chondroitin sülfat içeriği . Tüy dökülmesine karşı, biotin,çinko ve omega 3 ve 6 yağ asitleri içeren Mirracoat Yavru kediler için likit ve toz süt tozu KMR ve yine yavru köpekler için likit ve toz sütler Esbilac 'dır.PetAg firmasının köpek biberonu stoklarımızda mevcuttur. Bayiliği yaptığımız Novakim firmasının kulak hastalıklarında kullanılan Oridermyl adındaki ilacı , böbrek rahatsızlıklarında kullanılan İpakitine adındaki tamamlayıcı yem katkısı, pire ve kediler için antiparaziter damla Flevox , İspanya 'dan ithal ettikleri catalysis firmasının Folrex, Diamel, Carminal, Alser, Asbrip, Viüsid, Renalof, Ocoxin, Kalsis adlı ürünlerini de firmamız Tarım bakanlığından ruhsatlı veteriner kliniklerine satışını yapmaktadır. ilave olarak Santavet firmasının ürünü Fiproguard pire kene damla ve kedi ve köpek pire ve kenesi için Fipronil etken maddeli sprey formda Fiproguard sprey de stoklarımızda mevcuttur. Ayrıca Bavet, Aniprazol KK , Anpracit , Wormkill , Bayer Seresto tasma ( 8 ay etkili kedi köpek pire ve kene tasması ) Sebacil %50 EC , Dermaleen şampuan . Boehringer Ingelheim firmasının Semintra , Metacam, Vetmedin 1,25 mg. ve Vetmedin 5 mg. 50 tablet .Sarf malzemesi olarak hasta altı bezi, Octamed ipek flaster , Octamed bez flaster , delikli ve yapışkanlı steril serviyet,buster yakalık , cure vet yakalık , curevet idrar sondaları , vet flex benzeri kendinden yapışkanlı bandaj, coban , elastik ve dijital termometre de stoklarımızdadır.Kimpa firmasının 20 yıldır bayiliğini yaptığımız ürünlerinden özellikle Corona virüsün yaygın olduğu dönemde daha ihtiyaç duyulan Steriderm 100 ml. ve Steriderm 50 ml. , Alkol yerine kullanılan Steriprep , Chlorhexidine içeren dezenfektanı Hibitanol , Alet dezenfektanı Sterimed endo da stoklarımızdadır.Corona virus ve benzeri hastalıklardan korunmak için kullanılan ağız maskesinin de satışını yapmaktayız.canvit firmasının Salmon oil adındaki somon yağı içeren deri ve tüy yapısına destek beslenme ürünü ve ayrıca deve dikeni ve silybum marianum içeren tablet formdaki karaciğer destekleyici ürününü de satmaktayız.      

Adana 'da One way kedi malt macunu satın alın.Adana kedi malt macunu en ucuzu bizde olabilir.Adana'da kedi malt en iyisi One way olabilir., Adana Da One way kedi malt macunu ne kadar verilmeli, Adana Kitty kedi kumu kabı , Adana kedi kumu nedir, Adana veteriner malzemeleri, Adana veteriner pet malzemeleri, Adana veteriner ecza deposu